Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 31003-2017
België-Brussel: Zorgverzekering en verzekering voor hoge beroepsrisico's voor personeel van GVDB-missies, SVEU's, verkiezingswaarnemingsmissies en voorbereidende missies
2017/S 019-031003
Vooraankondiging
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Zorgverzekering en verzekering voor hoge beroepsrisico's voor personeel van GVDB-missies, SVEU's, verkiezingswaarnemingsmissies en voorbereidende missies.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
66511000 Levensverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het onderwerp van de toekomstige aanbestedingsprocedure is het sluiten van een raamovereenkomst voor zorgverzekeringen en verzekeringen voor (hoge) beroepsrisico's ten behoeve van ongeveer 1 600 personeelsleden en maximaal 5 tot 10 lokale werknemers die werkzaamheden uitvoeren in het kader van het GBVB (momenteel 10 GBVB-missies en 9 SVEU's), verkiezingswaarnemingsmissies (ongeveer 6 missies per jaar met elk 1 tot 3 personeelsleden), en eventueel één voorbereidende missie per jaar (met 5 tot 15 personeelsleden).
De verzekering omvat alle risico's met betrekking tot de medische zorg, overlijden of handicap als gevolg van een ongeval, evacuatie en repatriëring, ontvoering en wederrechtelijke vrijheidsberoving, inkomensbescherming, bijstand, bagage en wettelijke aansprakelijkheid.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
66512220 Medische verzekeringen
66512200 Ziektekostenverzekeringen
66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
66513100 Rechtsbijstandsverzekeringen
66514100 Verzekering in verband met vervoer
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
66515410 Verzekeringen tegen financieel verlies
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Polis:
— medische zorg,
— overlijden of handicap als gevolg van een ongeval: overlijden, blijvende invaliditeit, blijvende gedeeltelijke invaliditeit,
— evacuatie en repatriëring: vervoer naar een adequaat medisch centrum (evacuatie), repatriëring, repatriëring van stoffelijk overschot,
— ontvoering en wederrechtelijke vrijheidsberoving/kidnapping,
— inkomensbescherming,
— bijstand, bagage en wettelijke aansprakelijkheid.
Individuele polis/volledig pakket: de verzekering kan worden afgesloten voor het volledige pakket of voor één of meer individuele polissen.
Er moet worden gezorgd voor dekking voor afhankelijke gezinsleden van de verzekerde. Deze uitbreiding is facultatief en wordt betaald door de verzekerde. Deze optie geldt voor de alle hierboven genoemde onderdelen van de polis behalve inkomensbescherming.
Serviços - 31003-2017
Bélgica-Bruxelas: Seguro de saúde e alto risco para funcionários das missões da PCSD, dos Representantes Especiais da UE, das missões de observação eleitoral e das missões de preparação
Anúncio de pré-informação
O presente anúncio é apenas um anúncio de pré-informação
Serviços
Base jurídica:
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Seguro de saúde e alto risco para funcionários das missões da PCSD, dos Representantes Especiais da UE, das missões de observação eleitoral e das missões de preparação.
II.1.2)Código CPV principal
66511000 Serviços de seguros de vida
II.1.4)Descrição resumida:
O objeto do futuro concurso consiste na celebração de um contrato-quadro para o fornecimento de um seguro de saúde e de um seguro normalizado e de alto risco para cobrir cerca de 1 600 funcionários internacionais e um máximo de 5 a 10 funcionários locais na execução de ações da PESC (atualmente 10 missões da PCSD e 9 Representantes Especiais da UE); missões de observação eleitoral (MOE) — aproximadamente 6 MOE por ano que empregam entre 1 a 3 pessoas, cada; e 0 a 1 missões de preparação por ano que empregam 5 a 15 pessoas, cada, por ano.
O seguro deve incluir todos os riscos relacionados com cuidados médicos, morte acidental e incapacidade, evacuação e repatriação, rapto e detenção ilegal, proteção dos rendimentos, assistência, bagagem e responsabilidade civil.
II.1.5)Valor total estimado
Valor sem IVA: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotes
Contrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)
66512220 Serviços de seguros médicos
66512200 Serviços de seguros de saúde
66512000 Serviços de seguros de acidentes e de saúde
66513100 Serviços de seguros de despesas processuais
66514100 Seguros relacionados com transportes
66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
66515410 Serviços de seguros de perdas financeiras
II.2.4)Descrição do concurso:
Linhas da apólice:
— cuidados médicos,
— morte acidental e incapacidade: morte, incapacidade permanente, incapacidade parcial permanente,
— evacuação e repatriação: transporte para um centro médico adequado (evacuação), repatriação, repatriação de restos mortais,
— rapto e detenção ilegal/sequestro,
— proteção dos rendimentos,
— assistência, bagagem e responsabilidade civil.
Linhas individuais da apólice/pacote completo: o seguro pode ser tomado na forma de pacote completo ou de 1 ou mais linhas individuais da apólice.
Deverá ser assegurada cobertura de familiares dependentes do segurado. Esta extensão será opcional para o segurado e paga pelo segurado. Esta última cobertura deve incluir as linhas da apólice supramencionadas, à exceção da proteção dos rendimentos.