Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: PROC/2021/12
II.1.2)CPV põhikood72200000 Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Avaliku sektori hankijad soovivad sõlmida mitmekordsed astmelised raamlepingud tehnilises kirjelduses ja selle lisades kirjeldatud IKT-nõustamisteenuste hankimiseks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Kõnealuse hankemenetluse eesmärk on infosüsteemide valdkonnas arendus-, nõustamis- ja tugiteenuste osutamine kõigis lepingulistes vormides (kohapeal, lähedal, mujal).
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:Uimhir thagartha: PROC/2021/12
II.1.2)Príomhchód CPV72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Ba mhaith leis na húdaráis chonarthacha il-chreatchonarthaí a shíniú in ord tosaíochta do sheirbhísí comhairleachta TFC ar a gcuirtear síos sna sonraíochtaí tairisceana agus sna hiarscríbhinní a ghabhann leo.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Is é cuspóir an nós imeachta soláthair seo seirbhísí forbartha, sainchomhairleoireachta agus tacaíochta a sholáthar i réimse na gcóras faisnéise, thar gach mód conarthach (ar an láithreán, neasacht, sheachtrach).
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: PROC/2021/12
II.1.2)Galvenās CPV kods72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgumslēdzējas iestādes vēlas noslēgt vairākkārtējus kaskādes veida pamatnolīgumus par IKT konsultāciju pakalpojumiem, kas aprakstīti konkursa specifikācijās un to pielikumos.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šīs iepirkuma procedūras mērķis ir nodrošināt izstrādes, konsultāciju un atbalsta pakalpojumus informācijas sistēmu jomā visos līguma veidos (uz vietas, tuvuma, ārpus darba vietas).
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: PROC/2021/12
II.1.2)Hlavný kód CPV72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo
II.1.4)Stručný opis:
Verejní obstarávatelia majú v úmysle podpísať viacnásobné rámcové zmluvy s kaskádovým systémom na poradenské služby v oblasti IKT, ktoré sú opísané v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Cieľom tohto obstarávacieho konania je poskytovanie služieb vývoja, poradenstva a podpory v oblasti informačných systémov vo všetkých zmluvných režimoch (na pracovisku, v blízkosti, mimo pracoviska).
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Svetovanje na področju IKT
Referenčna številka dokumenta: PROC/2021/12
II.1.2)Glavna koda CPV72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
II.1.4)Kratek opis:
Naročniki želijo skleniti večkratne okvirne pogodbe v kaskadi za storitve svetovanja na področju IKT, ki so opisane v razpisnih specifikacijah in njihovih prilogah.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila:
Namen tega razpisnega postopka je zagotoviti razvojne, svetovalne in podporne storitve na področju informacijskih sistemov v vseh pogodbenih načinih (na lokaciji, v bližini, zunaj lokacije).
Tjänster - 31036-2022
Submission deadline has been amended by:  105185-2022
Frankrike-Paris: IKT-rådgivning
2022/S 014-031036
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
IKT-rådgivning
Referensnummer: PROC/2021/12
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod
72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
II.1.4)Kort beskrivning:
De upphandlande myndigheterna ämnar teckna multipla ramavtal i kaskadform för IKT-rådgivningstjänster som beskrivs i förfrågningsunderlagen och deras bilagor.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 40 200 000.00 EUR
II.1.6)Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Syftet med detta upphandlingsförfarande är att tillhanda utvecklings-, rådgivnings- och supporttjänster inom området informationssystem, i alla former av kontrakt (på plats, i närheten, externt).