Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες πληροφόρησης και παροχής βοήθειας σε επισκέπτες και δραστηριότητες επικοινωνίας όσον αφορά το Europa Experience, Αντιπροσωπεία στην Κοπεγχάγη
Αριθμός αναφοράς: COMM/CPH/2022/OP/0013
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79992000 Υπηρεσίες υποδοχής
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Υπηρεσίες πληροφόρησης και παροχής βοήθειας σε επισκέπτες και δραστηριότητες επικοινωνίας όσον αφορά το Europa Experience, Αντιπροσωπεία στην Κοπεγχάγη.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79992000 Υπηρεσίες υποδοχής
79621000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού γραφείου
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de información y asistencia a visitantes y actividades de comunicación en la «Europa Experience», Representación en Copenhague
Número de referencia: COMM/CPH/2022/OP/0013
II.1.2)Código CPV principal79992000 Servicios de recepción
II.1.4)Breve descripción:
Servicios de información y asistencia a visitantes y actividades de comunicación en la «Europa Experience», Representación en Copenhague.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79992000 Servicios de recepción
79621000 Servicios de suministro de personal para oficinas
II.2.4)Descripción del contrato:
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Servizi di informazione e assistenza ai visitatori e attività di comunicazione per Europa Experience, presso la rappresentanza a Copenaghen
Numero di riferimento: COMM/CPH/2022/OP/0013
II.1.2)Codice CPV principale79992000 Servizi di accoglienza
II.1.4)Breve descrizione:
Servizi di informazione e assistenza ai visitatori e attività di comunicazione per Europa Experience, presso la rappresentanza a Copenaghen.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari79992000 Servizi di accoglienza
79621000 Servizi di fornitura di personale d'ufficio
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Informacinės paslaugos ir pagalba lankytojams ir komunikacijos veikla „Europa Experience“, Kopenhagos atstovybėje
Nuorodos numeris: COMM/CPH/2022/OP/0013
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79992000 Priėmimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Informacinės paslaugos ir pagalba lankytojams ir komunikacijos veikla „Europa Experience“, Kopenhagos atstovybėje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79992000 Priėmimo paslaugos
79621000 Biuro personalo parūpinimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Informationstjänster och stöd till besökare samt kommunikationsverksamhet vid Europa Experience, Representationen i Köpenhamn
Referensnummer: COMM/CPH/2022/OP/0013
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79992000 Receptionstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Informationstjänster och stöd till besökare samt kommunikationsverksamhet vid Europa Experience, Representationen i Köpenhamn.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79992000 Receptionstjänster
79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: