Belgien-Brüssel: Mehrfachrahmenvertrag für Studien in den Bereichen Gemeinsame Agrarpolitik, ländliche Entwicklung, Lebensmittelproduktion, Gesundheit, Fischerei, Meerespolitik, Verbraucherschutz, Forstwirtschaft, Katastrophenschutz und Tourismus
2022/S 015-031131
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mehrfachrahmenvertrag für Studien in den Bereichen Gemeinsame Agrarpolitik, ländliche Entwicklung, Lebensmittelproduktion, Gesundheit, Fischerei, Meerespolitik, Verbraucherschutz, Forstwirtschaft, Katastrophenschutz und Tourismus
Referenznummer der Bekanntmachung: CDR/2022/B1/1/NAT
II.1.2)CPV-Code Hauptteil73210000 Beratung im Bereich Forschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zweck dieser Ausschreibung ist es, den Dienststellen des AdR einen Rahmenvertrag über die Bereitstellung von wissenschaftlichen, rechtlichen, dokumentarischen und redaktionellen Unterstützungsdiensten für AdR-Gremien, Mitglieder, Berichterstattern und Abteilungen zur Verfügung zu stellen. Diese Aufforderung an externe Experten ist eine der Maßnahmen, die ergriffen wurden, um den Mitgliedern bessere Dienstleistungen zu bieten, um die beratende Arbeit des AdR im Rahmen des Gesetzgebungsverfahrens zu stärken und zu verbessern.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 400 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Die unter diese Ausschreibung fallenden Tätigkeitsbereiche spiegeln die politischen Prioritäten des AdR aus Sicht der lokalen und regionalen Gebietskörperschaften wider. Es sei darauf hingewiesen, dass sich die von dieser Aufforderung abgedeckten Tätigkeiten nicht strikt auf die Bereiche dieser Themen beschränken (gemeinsame Agrarpolitik, ländliche Entwicklung, Nahrungsmittelproduktion, Gesundheit, Fischerei, Meerespolitik, Verbraucherschutz, Forstwirtschaft, Katastrophenschutz und Tourismus) und sich auch auf alle anderen mit diesen Politikbereichen zusammenhängenden Bereiche erstrecken sollten, einschließlich bereichsübergreifender Themen im Zusammenhang mit der Erholung aus der COVID-19-Gesundheitskrise sowie Beziehungen und Zusammenarbeit mit einschlägigen Drittländern in diesen Bereichen.
Belgium-Brussels: Multiple Framework Contract for Studies in the Fields of Common Agricultural Policy, Rural Development, Food Production, Health, Fisheries, Maritime Policy, Consumer Protection, Forestry, Civil Protection and Tourism
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Multiple Framework Contract for Studies in the Fields of Common Agricultural Policy, Rural Development, Food Production, Health, Fisheries, Maritime Policy, Consumer Protection, Forestry, Civil Protection and Tourism
Reference number: CDR/2022/B1/1/NAT
II.1.2)Main CPV code73210000 Research consultancy services
II.1.4)Short description:
The purpose of this call for tenders is to enable the CoR's departments to have at their disposal a framework contract for the provision of scientific, legal, documentary and editorial assistance services for CoR bodies, members, rapporteurs and departments.This request for services entrusted to external experts is one of the measures taken to provide members with better services in order to strengthen and enhance the CoR consultative work within the framework of the legislative process.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The areas of activity covered by this call for tenders reflect the CoR's political priorities from the perspective of local and regional authorities. It should be noted that the activities covered by this call shall not be strictly limited to the fields of these themes (common agricultural policy, rural development, food production, health, fisheries, maritime policy, consumer protection, forestry, civil protection and tourism) and should also cover any other sectors linked to these policy areas, including cross-cutting topics related to the recovery from the COVID-19 health crisis and relations and cooperation with relevant third countries in these areas.
Belgija-Briuselis: Preliminarioji sutartis su keliais tiekėjais dėl tyrimų bendros žemės ūkio politikos, kaimo plėtros, maisto gamybos, sveikatos, žuvininkystės, jūrų politikos, vartotojų apsaugos, miškininkystės, civilinės saugos ir turizmo srityse
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis su keliais tiekėjais dėl tyrimų bendros žemės ūkio politikos, kaimo plėtros, maisto gamybos, sveikatos, žuvininkystės, jūrų politikos, vartotojų apsaugos, miškininkystės, civilinės saugos ir turizmo srityse
Nuorodos numeris: CDR/2022/B1/1/NAT
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73210000 Mokslinių tyrimų konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – suteikti RK departamentams galimybę sudaryti preliminariąją sutartį dėl mokslinės, teisinės, dokumentinės ir redakcinės pagalbos paslaugų teikimo RK organams, nariams, pranešėjams ir departamentams. Šis prašymas dėl išorės ekspertams patikėtų paslaugų yra viena iš priemonių, kurių imtasi siekiant teikti nariams geresnes paslaugas siekiant sustiprinti ir pagerinti RK konsultacinį darbą teisėkūros proceso metu.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Šiame kvietime pateikti pasiūlymus numatytos veiklos sritys atspindi RK politinius prioritetus vietos ir regionų valdžios institucijų požiūriu. Reikėtų pažymėti, kad šiame kvietime numatyta veikla neturi apsiriboti tik šių temų sritimis (bendra žemės ūkio politika, kaimo plėtra, maisto gamyba, sveikata, žuvininkystė, jūrų politika, vartotojų apsauga, miškininkystė, civilinė sauga ir turizmas) ir turėtų apimti visus kitus sektorius, susijusius su šiomis politikos sritimis, įskaitant kompleksines temas, susijusias su atsigavimu po COVID-19 sveikatos krizės ir santykiais bei bendradarbiavimu su atitinkamomis trečiosiomis šalimis šiose srityse.