Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bunuri - 32219-2022
România-Băneasa: Echipament de irigare
2022/S 015-032219
Anunț de participare
Produse
Temei juridic:
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizare echipamente de irigat in vederea realizarii investitiei ”REABILITAREA RETELELOR DE IRIGATII PENTRU PLOTUL SPP4 OUAI BANEASA-GIURGIU
Număr de referinţă: 23272446_2021_PAAPD1321223
II.1.2)Cod CPV principal
43323000 Echipament de irigare
II.1.4)Descriere succintă:
Pivot – fix 413 metri – 1 buc
Pivot remorcabil 400 metri – 1buc
Instalație irigat tip tambur 400 metri - 3 buc
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor = 16
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 608 747.70 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Specificațiile conform fisei tehnice anexate.
Garanția standard minimă este de 3 ani și poate fi extinsă.
Specificațiile tehnice sunt atașate documentației în cadrul fișelor tehnice nr. 1, 2, 3 puse la dispoziție de către proiectant în cadrul Proiectului tehnic.