Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aanbesteding Afdrukapparatuur, Beheer- en Printspoolersoftware @voCampus
Referentienummer: @voCampus1701
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30232100 Printers en plotters
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze Aanbesteding is om één leverancier te contracteren voor de levering van afdrukapparatuur, bijbehorende software en het onderhoud hierop.
De looptijd van de nieuw te sluiten overeenkomst bedraagt vijf jaar (60 maanden) met de optie deze 2 keer te verlengen met één jaar (2 x 12 maanden).
Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te contracteren die minimaal voorziet in:
• Levering en installatie van 111 multifunctionals en 17 printers op diverse locaties (zie Bijlage E).
• Levering en installatie van beheersoftware.
• Levering en installatie van Cloud gebaseerde printspoolersoftware inclusief Follow Me
• Onderhoud op afdrukapparatuur en geleverde software.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Per jaar gaat het om een opdrachtwaarde van ongeveer € 200.000, -- exclusief BTW.
Dit is een indicatief bedrag. Aan dit bedrag en de omvang van de opdracht kunnen geen rechten worden ontleend.