Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta' monitoraġġ tal-midja għall-Grupp tal-Bank Ewropew tal-Investiment
Numru ta' referenza: CFT-1522
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV92400000 Servizzi ta' l-aġenzija ta' l-aħbarijiet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-iskop ta’ din il-proċedura ta’ ksib huwa l-provvista ta’ servizzi ta’ konsulenza billi jingħataw servizzi ta’ monitoraġġ tal-midja lill-Grupp tal-Bank Ewropew tal-Investiment.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK79400000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tan-negozju u dawk relatati magħhom
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3).