Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 32921-2019
Magyarország-Budapest: Hulladékkezelő mű építése
2019/S 016-032921
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NFP_Hull_Zala&Vas_kivitelezés
Hivatkozási szám: EKR000038212019
II.1.2)Fő CPV-kód
45222100 Hulladékkezelő mű építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés keretében a „Komplex hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése Zala és Vas megye egyes térségeiben, különös tekintettel az elkülönített hulladékgyűjtési, szállítási és előkezelő rendszerre” elnevezésű KEHOP-3.2.1-15-2016-00007 azonosítószámú projekt kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111291 Terepkialakítási munka
45213250 Ipari épületek kivitelezése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Projekt építési kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása, FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása a kiviteli tervek elkészítésével a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelően.
A beruházás keretein belül az alábbi fejlesztésekre kerül sor:
Ált. feladatok: tervezési (út- és térburkolat, hulladékfeldolgozó technológia stb.) és engedélyezési munkák; terület előkésztési munkák; irtás és
Tereprendezési munkák; telepi közművek (elektromos energia, csapadékvíz elvezetés stb.) kiépítése, transzformátor állomás bővítés, térvilágítás, tűzivíz medence építése.
Továbbá Zalaegerszeg 0182/13, 0182/17, 0185/4, 0185/11 hrsz.-okon: 1 db minimum 370 m2 féltetős bővítés a meglévő csarnoképülethez, 1 db minimum 720 m2 hasznos alapterületű RDF/SRF tároló épület, 1 db 3 500 t/év kapacitású hulladékfeldolgozó technológia, annak beüzemelésével, melynek elemei: 2 db optikai válogató berendezés, 1 db ballisztikus szeparátor, 1 db rosta, 18 db szállítószalag, továbbá ezen gépegységek tartószerkezete, vezérlése, elektromos hálózata és pódiumai, 1 db minimum 2 ha lerakó tér bővítés és a hozzá tartozó csurgalék-, illetve csapadékvíz elvezető rendszer.
Továbbá Lenti 054/7 hrsz.-on: 1 db átrakóállomás fejlesztés, 1 db emeltkabinos kézi válogató kialakítása, 1 db minimum 2000 m2 komposztálótér kialakítása (beton térburkolat), 1 db minimum 150 m2 hasznos alapterületű bálatároló szín építése.
Továbbá Hévíz 011 hrsz.-on: 1 db minimum 1000 m2 hulladékudvar kialakítása, melynek elemei: 1 db kapu, minimum 130 m kerítés, 1 db 20 lábas szociális konténer, 1 db veszélyes hulladék tároló konténer, 1 db elektronikai hulladék tároló konténer, 1 db újra használati konténer.
Továbbá Zalabér 3096/12, 3096/13 hrsz.-okon: 1 db minimum 1200 m2 hasznos alapterületű csarnoképület, az épület előtti térburkolatokkal (500m2), 1 db 21 000 t/év kapacitású hulladékfeldolgozó technológia, annak beüzemelésével, melynek elemei: 1 db hulladék fogadó akna és felhordó rendszer (opcionális tétel), 1 db előaprító vagy zsáknyitó berendezés, 1 db mágneses fémleválasztó, 1 db rázó-, vagy dobrosta, 7 db szállítószalag, továbbá ezen gépegységek tartószerkezete, vezérlése, elektromos hálózata és pódiumai.
Továbbá Keszthely 0249/7 hrsz.-on: 2 db átrakóállomás bontása, 1 db átrakóállomás telepítése, 9 db szalagfüggöny meglévő csarnoképület kapuihoz, 1 db bálázó berendezés telepítése, 1 db meglévő kézi válogató modernizációja.
A kivitelezés során biztosítandó tervezői művezetés is.
A fentiekben ismertetett mennyiségek tájékoztató jellegűek. A főbb paramétereket a közbeszerzési dokumentáció Műszaki Leírása (III-V. kötetek) tartalmazza, eltérés esetén a Műszaki Leírásban foglalt adatok az irányadóak.
A mennyiségek FIDIC sárga könyves konstrukció miatt csak indikatív jellegűek.
A teljes feladatleírást a további közbeszerzési dokumentációk tartalmazzák.
AK tájékoztatja AT-t, hogy a Kr. 46. § (3) bek.- ben foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegy-re, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.