Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dobava TP ohišij kompaktnih KTPp 250kVA 21/0,42kV SN-VAR TEN 2/24
Referenznummer der Bekanntmachung: JN2023/001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava TP ohišij kompaktnih KTPp 250kVA 21/0,42kV SN-VAR TEN 2/24.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 47 536.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava TP ohišij kompaktnih KTPp 250kVA 21/0,42kV SN-VAR TEN 2/24. Dimenzije razpisanega ohišja so prilagojene na dimenzije transformatorjev starejšega tipa, z manjšim izkoristkom, skladno s specifikacijami ter razpisnimi pogoji iz Tehničnih razpisnih pogojev te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.