(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 29.12.2015, 2015/S 251-459833)
Europol, t.a.v. Procurement Office, Eisenhowerlaan 73, 2517 KK The Hague, NEDERLAND. Tel. +31 703531594. Fax +31 703180808. E-mail: procurement@europol.europa.eu
In plaats van