Marché de travaux - 34308-2018
République tchèque-Prague: Travaux de construction de routes
2018/S 017-034308
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Travaux
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
R49 4901 Hulín - Fryšták
Numéro de référence: 60018459
II.1.2)Code CPV principal
45233120 Travaux de construction de routes
II.1.4)Description succincte:
Realizace stavby úseku rychlostní silnice v kategorii R 24,5 / 120. Stavba části rychlostní silnice o následujících parametrech: délka trasy 17,5 km, 2 MÚK (Holešov, Třebětice), 15 mostů, 10 nadjezdů, 5 mostů na přeložkách a 8 protihlukových stěn.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: