Luxemburg-Luxembourg: Chafea/2019/Health/09. számú pályázati felhívás uniós hálózatépítésre és támogatásra vonatkozóan a közegészségügyi referencialaboratóriumok elsőbbséget élvező, antimikrobiális rezisztenciára vonatkozó feladataihoz, az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések területén
2020/S 017-035204
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Chafea/2019/Health/09. számú pályázati felhívás uniós hálózatépítésre és támogatásra vonatkozóan a közegészségügyi referencialaboratóriumok elsőbbséget élvező, antimikrobiális rezisztenciára vonatkozó feladataihoz, az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések területén
Hivatkozási szám: Chafea/2019/Health/09
II.1.2)Fő CPV-kód73110000 Kutatási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célja szolgáltatásokat nyújtani a nemzeti mikrobiológiai referencialaboratóriumok antimikrobiális rezisztenciával kapcsolatos feladatai koordinációjára, támogatására és felkészültségének fejlesztésére irányulóan. A végrehajtásra az Európai Bizottsággal és az Európai Betegségmegelőzési és Járványvédelmi Központtal (ECDC) együttműködésben kerül sor.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Lásd a pályázati dokumentációt.