Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Služby - 35467-2017
Česká republika-Plzeň: Tiskařské a související služby
2017/S 021-035467
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
DNS pro tiskařské služby 2017 až 2018.
II.1.2)Hlavní kód CPV
79800000 Tiskařské a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky vybraných tiskařských služeb pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 1 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: