II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató-Média, kutatás KM 2021/IV.
Hivatkozási szám: EKR000391472021
II.1.2)Fő CPV-kód79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretmegállapodás tárgya: „Keretmegállapodás a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nonprofit Zrt., a Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt. és a Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. részére médiaügynökségi és kutatási feladatok ellátására” - A keretmegállapodás alapján a 2021. IV. negyedévben lebonyolított írásbeli konzultációk
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
MDDÜ - Médiaügynökségi feladatok
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79310000 Piackutatási szolgáltatások
79320000 Közvélemény-kutatási szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79530000 Fordítási szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. 2021. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő médiaügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 31 500 000,- Ft, azaz nettó Harmincegymillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 450 000,- Ft, azaz nettó Kilencmillió-négyszázötvenezer forint opció.
Rész száma: 2
MDDÜ - Médiaügyökségi feladatok 2022 II. ütem
Rész száma: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. részére 2022 II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 80 000 000,- Ft, azaz nettó Nyolcvanmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 24 000 000,- Ft, azaz nettó Huszonnégymillió forint opció.
Visit H. - Médiaügynökségi feladatok 2022. I. ütem
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Visit Hungary Nonprofit Zrt. 2022. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő médiaügynökségi és kutatási feladatok ellátása - I. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 500 000 000,- Ft azaz nettó Hétmilliárd-ötszázmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 250 000 000,- Ft, azaz nettó Kettőmilliárd-kettőszázötvenmillió forint opció.