Obvestilo o oddaji naročila
Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil v obdobju 2016-2019.
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeBlago
Nakup
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: Trbovlje.
Šifra NUTS SI015 Zasavska
II.1.4)Kratek opis naročila ali nabave
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil po posameznih sklopih za potrebe prehrane v Domu upokojencev Franc Salamon Trbovlje.
Naročnik bo sklenil okvirni sporazum za štiri leta, in sicer za obdobje od predvidoma 1.1.2016 do 31.12.2019.
Javno naročilo je razdeljeno na 16 sklopov.
Standardni.
II.1.5)Enotni besednjak javnih naročil15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki, 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15500000 Mlečni izdelki, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15800000 Razna živila, 15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi, 15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe, 15240000 Ribe v pločevinkah ali posodah ter druge pripravljene ali konzervirane ribe, 15310000 Krompir in izdelki iz krompirja, 15330000 Predelano sadje in vrtnine, 15510000 Mleko in smetana
II.1.6)Informacije o Sporazumu o vladnih naročilihNaročilo ureja Sporazum o vladnih naročilih (GPA): ne
II.2)Skupna končna vrednost naročil
II.2.1)Skupna končna vrednost naročilVrednost: 363 505,06 EUR
Z DDV. Stopnja DDV (%) 9,5