Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
AO 21-063 – Cothabháil agus deisiúchán siúinéireachta miotail ar fhoirgnimh Pharlaimint na hEorpa sa Bhruiséil
Uimhir thagartha: 06A50/2021/M063
II.1.2)Príomhchód CPV50700000 Repair and maintenance services of building installations
II.1.4)Cur síos achomair:
Cothabháil agus deisiúchán siúinéireachta miotail ar fhoirgnimh Pharlaimint na hEorpa sa Bhruiséil.
II.1.5)Luach iomlán measta
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
AO 21-063 – Eiropas Parlamenta ēku metāla izstrādājumu uzturēšana un remonts Briselē
Atsauces numurs: 06A50/2021/M063
II.1.2)Galvenās CPV kods50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Parlamenta ēku Briselē metāla izstrādājumu uzturēšana un remonts.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
AO 21-063 – Usługi utrzymania i konserwacji elementów stolarki metalowej budynków Parlamentu Europejskiego w Brukseli
Numer referencyjny: 06A50/2021/M063
II.1.2)Główny kod CPV50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
II.1.4)Krótki opis:
Usługi utrzymania i konserwacji elementów stolarki metalowej budynków Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: