Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 37091-2015
Zobrazit zhuštěný náhled
Itálie-Ispra: Dodávka nábytku a vybavení pro ubytovací zařízení při Společném výzkumném středisku (JRC) Evropské komise v Ispře VA, Itálie
2015/S 023-037091
Oznámení o zakázce
Dodávky
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Dodávka nábytku a vybavení pro ubytovací zařízení při Společném výzkumném středisku (JRC) Evropské komise v Ispře VA, Itálie.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plnění
Koupě
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Ispra VA.
Kód NUTS ITC41 Varese
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
Rámcová smlouva s několika účastníky
Počet účastníků rámcové smlouvy: 3
Doba platnosti rámcové smlouvy
Doba trvání v měsících: 48
Celková předpokládaná hodnota zakázek po celou dobu platnosti rámcové smlouvy
Uveďte odhadovanou hodnotu bez DPH:
rozsah: mezi 500 000 a 600 000 EUR
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Cílem této zakázky je uzavřít následnou vícestrannou rámcovou smlouvu na dodávku vnitřního vybavení pro ubytovací zařízení při Společném výzkumném středisku (JRC), Ispra VA, Itálie. Požadovaný typ nábytku a služby stanovené v této výzvě k účasti v nabídkovém řízení lze nalézt ve specifikacích.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
39140000 Domácí nábytek, 39143000 Nábytek pro ložnice, jídelny a obývací pokoje, 39141000 Kuchyňský nábytek a zařízení
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
II.2.2)Informace o opcích
Opce: ne
Treoir 2004/18/CE
II.1)Cur síos
II.1.1)Teideal tugtha don chonradh ag an údarás conarthachta:
Troscán agus fearas a sholáthar le haghaidh cóiríocht ag Airmheán Comhpháirteach Taighde an Choimisiúin Eorpaigh (JRC) in Ispra VA, an Iodáil.
II.1.2)An cineál conartha agus láthair na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochtaSoláthairtí
Ceannachán
Príomhláthair nó suíomh na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochta: Ispra VA.
Cód NUTS ITC41 Varese
II.1.4)Faisnéis faoin gcomhaontú creatlaíComhaontú creatlaí le roinnt oibreoirí
Líon na rannpháirtithe sa chomhaontú creatlaí atá beartaithe: 3
Fad an chomhaontaithe creatlaí
Fad ina mhíonna: 48
Luach iomlán measta na gceannachán do thréimhse iomlán an chomhaontaithe creatlaí
Luach measta gan CBL san áireamh:
Raon: idir500 000 agus 600 000 EUR
II.1.5)Cur síos achomair ar an gconradh nó ar an gceannachán (ar na ceannacháin)
Is é aidhm an chonartha seo conradh ilchreatlaí leantach a dhéanamh chun troscán tí a sholáthar le haghaidh cóiríocht ag an Airmheán Comhpháirteach Taighde (JRC), Ispra VA, an Iodáil. Is féidir an cineál troscáin atá á iarraidh agus na seirbhísí atá leagtha amach sa chuireadh seo chun tairisceana a fháil sna sonraíochtaí.
II.1.6)Foclóir comhchoiteann an tsoláthair (CPV)39140000 Domestic furniture, 39143000 Bedroom, dining room and living-room furniture, 39141000 Kitchen furniture and equipment
II.2)Méid nó raon feidhme an chonartha
II.2.1)Cainníocht nó raon iomlán:Luach measta gan CBL san áireamh:
II.2.2)Faisnéis faoi roghannaRoghanna: níl