Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Анимация и развитие на общностите REGIO P2P – Инструмент за партньорско обучение за изграждане на капацитет на националните и регионалните органи за прилагане на политиката за сближаване (2020CE16BAT148)
Референтен номер: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код79410000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност
II.1.4)Кратко описание:
Тази покана за участие в търг се отнася за анимиране и разработване на общностите REGIO P2P въз основа на опита, придобит с общностите на „Регионална и селищна политика“ и резултатите от прегледа на инструментите за партньорско обучение на REGIO, финализирани в края на 2020 г.
Общата цел на тази покана за участие в търг е да се подобри допълнително предложението за възможности за партньорско обучение, насочени към подобряване на капацитета на органите на държавите членки да използват и управляват финансирането от ЕФРР и Кохезионния фонд. Това ще включва допринасяне за завършване на прехода от общностите на REGIO към REGIO P2P.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 138 500.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79410000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност
79416100 Услуги по управление на връзките с обществеността
79998000 Учебно-професионални консултантски услуги
80510000 Услуги по специализирано обучение
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Анимация и развитие на общностите REGIO P2P – инструмент за партньорско обучение за изграждане на капацитет на националните и регионалните органи за изпълнение на политиката за сближаване (2020CE16BAT148).
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Animace a rozvoj společenství v programu REGIO P2P – nástroj vzájemného učení pro budování kapacit národních a regionálních orgánů pro provádění politiky soudržnosti (2020CE16BAT148)
Spisové číslo: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Hlavní kód CPV79410000 Obchodní a podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Tato výzva k podání nabídek se týká animace a rozvoje společenství v programu REGIO P2P na základě zkušeností získaných od společenství odborníků v programu REGIO a výsledků přezkoumání nástrojů vzájemného učení v programu REGIO dokončených na konci roku 2020.
Obecným cílem této výzvy k podání nabídek je dále zlepšit nabídku možností vzájemného učení s cílem zlepšit kapacity orgánů členských států využívat a spravovat financování z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Fondu soudržnosti. To bude zahrnovat příspěvek k dokončení přechodu ze společenství odborníků v programu REGIO na společenství v programu REGIO P2P.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 138 500.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79410000 Obchodní a podnikové poradenství
79416100 Řízení práce s veřejností
79998000 Služby profesionálních poradců
80510000 Odborná školení
II.2.4)Popis zakázky:
Animace a rozvoj společenství v programu REGIO P2P – nástroj vzájemného učení pro budování kapacit národních a regionálních úřadů pro provádění politiky soudržnosti (2020CE16BAT148).
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Animation und Entwicklung der P2P-Gemeinschaften von REGIO — ein Peer-Learning-Tool für den Auf- und Ausbau der Leistungsfähigkeit nationaler und regionaler Behörden zur Umsetzung der Kohäsionspolitik (2020CE16BAT148)
Referenznummer der Bekanntmachung: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79410000 Unternehmens- und Managementberatung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Diese Ausschreibung bezieht sich auf die Animation und Entwicklung der REGIO-P2P-Gemeinschaften auf der Grundlage der Erfahrungen mit den REGIO-Anwendergemeinschaften und der Ergebnisse der Überprüfung der Peer-Learning-Tools der REGIO, die Ende 2020 fertiggestellt wurden.
Das allgemeine Ziel dieser Ausschreibung besteht darin, das Angebot an Peer-Learning-Möglichkeiten weiter zu verbessern, um die Leistungsfähigkeit der Behörden der Mitgliedstaaten bei der Verwendung und Verwaltung von Mitteln aus dem EFRE (Europäischer Fond für die regionale Entwicklung) und dem Kohäsionsfonds zu verbessern. Dies beinhaltet einen Beitrag zum Abschluss des Übergangs von den REGIO-Anwendergemeinschaften zu den REGIO-P2P-Gemeinschaften.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 138 500.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79410000 Unternehmens- und Managementberatung
79416100 Verwaltung von Öffentlichkeitsarbeit
79998000 Coaching
80510000 Spezialausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Animation und Entwicklung der P2P-Gemeinschaften von REGIO — ein Peer-Learning-Tool für den Auf- und Ausbau der Leistungsfähigkeit nationaler und regionaler Behörden zur Umsetzung der Kohäsionspolitik (2020CE16BAT148).
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Animation and Development of REGIO P2P Communities — a Peer Learning Tool for Building Capacity of National and Regional Authorities to Implement Cohesion Policy (2020CE16BAT148)
Reference number: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Main CPV code79410000 Business and management consultancy services
II.1.4)Short description:
This call for tenders refers to the animation and development of the REGIO P2P Communities, building on the experience accumulated with the REGIO Communities of Practitioners and the results of the review of the REGIO peer learning tools finalised end of 2020.
The general objective of this call for tenders is to, further improve the offer of peer learning opportunities aimed to improve the capacities of Member State authorities to use and manage funding from ERDF and the Cohesion Fund. This will include contributing to completing the transition from the REGIO Communities of Practitioners to the REGIO P2P Communities.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 138 500.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79410000 Business and management consultancy services
79416100 Public relations management services
79998000 Coaching services
80510000 Specialist training services
II.2.4)Description of the procurement:
Animation and development of REGIO P2P communities — a peer learning tool for building capacity of national and regional authorities to implement Cohesion policy (2020CE16BAT148).
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Animation et développement des communautés REGIO P2P - outil d'apprentissage par les pairs pour le renforcement des capacités des autorités nationales et régionales à mettre en œuvre la politique de cohésion (2020CE16BAT148)
Numéro de référence: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Code CPV principal79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
II.1.4)Description succincte:
Le présent appel d'offres porte sur l'animation et le développement des communautés REGIO P2P, sur la base de l'expérience accumulée avec les communautés REGIO des praticiens et des résultats de l'examen des outils d'apprentissage par les pairs finalisés fin 2020.
L'objectif général du présent appel d'offres est d'améliorer encore l'offre de possibilités d'apprentissage par les pairs visant à améliorer les capacités des autorités des États membres à utiliser et à gérer les fonds du FEDER et du Fonds de cohésion. Il s'agira notamment de contribuer à l'achèvement de la transition entre les Communautés REGIO des praticiens et les Communautés REGIO P2P.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 138 500.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
79416100 Services de gestion des relations publiques
79998000 Services d'accompagnement professionnel
80510000 Services de formation spécialisée
II.2.4)Description des prestations:
Animation et développement des communautés REGIO P2P - outil d'apprentissage par les pairs pour le renforcement des capacités des autorités nationales et régionales à mettre en œuvre la politique de cohésion (2020CE16BAT148).
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Animacija i razvoj zajednica REGIO P2P — alat za učenje vršnjaka za jačanje sposobnosti nacionalnih i regionalnih vlasti za provedbu kohezijske politike (2020CE16BAT148)
Referentni broj: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Glavna CPV oznaka79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
II.1.4)Kratak opis:
Ovaj se poziv na nadmetanje odnosi na animaciju i razvoj zajednica REGIO P2P-a, na temelju iskustva stečenog s pravosudnim zajednicama REGIO-a i rezultata pregleda alata za učenje REGIO završenog krajem 2020.
Opći je cilj ovog poziva na nadmetanje daljnje poboljšanje ponude mogućnosti stručnog učenja kako bi se poboljšale sposobnosti tijela država članica za korištenje i upravljanje financiranjem iz ERDF-a i Kohezijskog fonda. To će obuhvatiti doprinos dovršetku prijelaza iz zajednica općina REGIO u zajednicama P2P.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 138 500.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
79416100 Usluge vođenja odnosa s javnošću
79998000 Usluge treniranja
80510000 Usluge specijalističke izobrazbe
II.2.4)Opis nabave:
Cilj i razvoj zajednica REGIO P2P — alat za učenje vršnjaka za jačanje sposobnosti nacionalnih i regionalnih vlasti za provedbu kohezijske politike (2020CE16BAT148).
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
REGIO P2P kopienu aktivizēšana un attīstība — mācīšanās no līdzbiedriem rīks valsts un reģionālo iestāžu spēju veidošanai kohēzijas politikas īstenošanai (2020CE16BAT148)
Atsauces numurs: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Galvenās CPV kods79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu attiecas uz REGIO P2P kopienu aktivizēšanu un attīstību, pamatojoties uz pieredzi, kas uzkrāta ar REGIO praktizētāju kopienām, un uz 2020. gada beigās pabeigto REGIO mācīšanās no līdzbiedriem rīku pārskatīšanas rezultātiem.
Šā uzaicinājuma uz konkursu vispārējais mērķis ir turpināt uzlabot mācīšanās no līdzbiedriem iespēju piedāvājumu, lai uzlabotu dalībvalstu iestāžu spējas izmantot un pārvaldīt finansējumu no ERAF un Kohēzijas fonda. Tas ietvers ieguldījumus pārejas pabeigšanai no REGIO praktizētāju kopienām uz REGIO P2P kopienām.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 138 500.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
79416100 Sabiedrisko attiecību vadības pakalpojumi
79998000 Darbaudzinātāju pakalpojumi
80510000 Speciālistu mācību pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
REGIO P2P kopienu aktivizēšana un attīstība — mācīšanās rīks valsts un reģionālo iestāžu spēju veidošanai kohēzijas politikas īstenošanai (2020CE16BAT148).
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Animacja i rozwój wspólnot REGIO P2P — narzędzie do wzajemnego uczenia się w celu budowania zdolności władz krajowych i regionalnych do wdrażania polityki spójności (2020CE16BAT148)
Numer referencyjny: REGIO/2021/OP/0001
II.1.2)Główny kod CPV79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Niniejsze zaproszenie do składania ofert odnosi się do animacji i rozwoju wspólnot REGIO P2P, w oparciu o doświadczenia zgromadzone we Wspólnotach REGIO wśród osób szkolących oraz wyniki przeglądu narzędzi REGIO do wzajemnego uczenia się, zakończonego na koniec 2020 r.
Ogólnym celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest dalsza poprawa oferty możliwości wzajemnego uczenia się w celu poprawy zdolności organów państw członkowskich do korzystania z funduszy z EFRR i Funduszu Spójności oraz zarządzania nimi. Obejmuje to przyczynianie się do zakończenia przejścia ze wspólnot REGIO pracowników do społeczności REGIO P2P.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 138 500.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
79416100 Usługi zarządzania public relations
79998000 Usługi w zakresie trenowania
80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
II.2.4)Opis zamówienia:
Animacja i rozwój społeczności REGIO P2P — narzędzie do partnerskiego uczenia się w celu budowania zdolności władz krajowych i regionalnych do wdrażania polityki spójności (2020CE16BAT148).