Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Ugradnja nove kuhinje u zgradi „European Foyer”, Luxembourg.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRoba
Kupnja
NUTS kod LU LUXEMBOURG (GRAND-DUCHÉ)
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumuOkvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom
Trajanje okvirnog sporazuma
Trajanje u mjesecima: 48
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Ugovor je za nabavu i ugradnju nove kuhinje u zgradi „European Foyer”, 10-12, rue Heine, 1720 Luxembourg, LUKSEMBURG.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)39310000 Ugostiteljska oprema, 39710000 Električni aparati za kućanstvo
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne