Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro del carrozado de dos unidades de autobomba rural pesada sobre chasis Mercedes-Benz 1630AF
Número de referencia: A015/2021
II.1.2)Código CPV principal34144200 Vehículos para servicios de emergencia
II.1.4)Breve descripción:
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 310 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: A015/2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 310 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: