Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Временно възмездно ползване при условията на договор за наем на техника и механизация с оператори за изпълнение на дейности по рехабилитация и модернизация на система за външно изкустве
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
обособена позиция № 1  „Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на Южна дъга (СОП), бул. Цариградско шосе, Източна тангента, Автомагистрала „Тракия“ и бул.  „Симеоновско шосе“
обособена позиция № 2 „Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на алея Яворов, бул. „Ситняково“ , бул. „Сливница“, бул. „Данаил Николаев“ , бул. „Ботевградско шосе“ и бул. „Г. М. Димитров“
услуги по предоставянена разположение на Възложителя на вишкии и автостълби
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 115 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на Южна дъга (СОП), бул. Цариградско шосе, Източна тангента, Автомагистрала „Тракия“ и бул. „Симеоновско шосе“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
предоставяне под наем на автовишки и автостълби с оператор
„Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на алея Яворов, бул. „Ситняково“ , бул. „Сливница“, бул. „Данаил Николаев“ , бул. „Ботевградско шосе“ и бул. „Г. М. Димитров“
Los-Nr.: 2