II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Dostavna i teretna vozila za potrebe podružnice Gradska groblja, Zrinjevac i Zagrebačke ceste
Referentni broj: 2019-2770
II.1.2)Glavna CPV oznaka34130000 Motorna vozila za prijevoz robe
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 8 900 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Malo univerzalno vozilo sa samopodizaćem kontejnera i platformom za rad na visini
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a34130000 Motorna vozila za prijevoz robe
Teretno vozilo ukupne mase 6,5-7 t
Grupa br.: 2
Autoljestve dužine teleskopa do 22 m
Grupa br.: 3
Teretno vozilo ukupne mase 26 t
Grupa br.: 4
Teretno dvoosovinsko vozilo - trostrani kiper s opremom za zimsku službu
Grupa br.: 5
Teretno vozilo - tegljač s labudicom za teške terete
Grupa br.: 6