II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Nabava dizel goriva.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRoba
Kupnja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Mjesto isporuke su benzinske postaje ponuditelja na području grada Varaždina.
Ponuditelj mora omogućiti opskrbu dizelskim gorivom na najmanje 2 benzinske postaje na području grada Varaždina.
Ponuditelj je dužan popuniti i dostaviti obrazac Popis benzinskih postaja kojima raspolaže na području grada Varaždina te obrazac ovjeriti pečatom i potpisom ovlaštene osobe (Obrazac VII.).
Benzinske postaje ne moraju biti u vlasništvu ponuditelja, niti isključivo pripadati njegovoj maloprodajnoj mreži međutim ponuditelj mora dokazati naručitelju da benzinske postaje ima na raspolaganju.
NUTS kod HR014 Varaždinska županija
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumuOkvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom
Trajanje okvirnog sporazuma
Trajanje u godinama: 2
Procijenjena ukupna vrijednost nabave za ukupno razdoblje trajanja okvirnog sporazuma
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 3 000 000 HRK
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet nabave je dizel gorivo – eurodizel BS prema popisu vrste i količine navedene u prilogu obrasca troškovnik za nabavu goriva u 2016. godini (Obrazac I.).
Ponuđeno gorivo mora zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi u Republici Hrvatskoj u vrijeme isporuke goriva naručitelja.
Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u troškovniku (Obrazac I.).
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV) II.1.7)Podaci o Sporazumu o javnoj nabavi (GPA)Ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavi (GPA): ne
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Sukladno članku 4. Uredbe o načinu izrade i postupanju s dokumentacijom za nadmetanje i ponudama (NN 10/12) u troškovniku (Obrazac I.) je navedena okvirna količina predmeta nabave koja je sastavni dio dokumentacije za nadmetanje.
Naručitelj se ne obvezuje da će navedene okvirne količine biti realizirane u potpunosti.
Stvarna nabavljena količina robe može biti veća ili manja od predviđene količine. Ukupna plaćanja bez poreza na dodanu vrijednost na temelju svih ugovora sklopljenih na temelju okvirnog sporazuma ne smiju prelaziti procijenjenu vrijednost nabave.
Predviđena dvogodišnja količina: 440 000 litara.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne