Francuska-Strasbourg: Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Nikoziji, Kopenhagenu, Beču te za Ured za vezu Europskog parlamenta u Ateni
2019/S 020-042015
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 966/2012
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Nikoziji, Kopenhagenu, Beču te za Ured za vezu Europskog parlamenta u Ateni
Referentni broj: 06A40-2018-M046
II.1.2)Glavna CPV oznaka50700000 Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama
II.1.4)Kratak opis:
Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Nikoziji, Kopenhagenu, Beču te za Ured za vezu Europskog parlamenta u Ateni.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 410 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 1 – usluge održavanja za Ured za vezu Europskog parlamenta u Ateni
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a50700000 Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama
II.2.4)Opis nabave:
Usluge održavanja za Ured za vezu Europskog parlamenta u Ateni.
Grupa 2 – usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Nikoziji
Grupa br.: 2
Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Nikoziji.
Grupa 3 – usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Kopenhagenu
Grupa br.: 3
Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Kopenhagenu.
Grupa 4 – usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Beču
Grupa br.: 4
Usluge održavanja za urede Europskog parlamenta i Europske komisije u Beču.