Roboty budowlane - 42440-2022
Submission deadline has been amended by:  113703-2022
Polska-Warszawa: Roboty budowlane
2022/S 018-042440
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania z kotłowni na funkcję biurową, techniczną i warsztatową części budynku kotłowni na terenie Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Pa
Numer referencyjny: PN-6/22/ZS
II.1.2)Główny kod CPV
45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: obejmujących:
1.1. wykonanie robót budowlanych szczegółowo określonych:
a) Dokumentacją Projektową (Projektem Budowlanym i Projektami Wykonawczymi) - Załącznik nr 2 do SWZ;
b) Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót (dalej: „STWiOR") - Załącznik nr 3 do SWZ;
c) Przedmiarami - Załącznik nr 4 do SWZ;
d) warunkami wynikającymi z obowiązujących przepisów, w tym technicznych i Prawa budowlanego;
e) warunkami wynikającymi z pozwoleń administracyjnych;
f) wymaganiami wynikającymi z obowiązujących Polskich Norm, Warunków Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
1.2 zorganizowanie i przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób, badań i odbiorów, w tym również zorganizowanie i udział w odbiorach przeprowadzanych przez instytucje zewnętrzne (np. Inspektor Nadzoru Budowlanego, Inspektor Sanitarny, Urząd Dozoru Technicznego itd.), w tym w szczególności zorganizowaniu i przeprowadzeniu procedury dopuszczenia
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45111000 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300 Roboty rozbiórkowe
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
45223100 Montaż konstrukcji metalowych
45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262500 Roboty murarskie i murowe
45320000 Roboty izolacyjne
45430000 Pokrywanie podłóg i ścian
45440000 Roboty malarskie i szklarskie
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
II.2.4)Opis zamówienia:
b) Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót (dalej: „STWiOR") - Załącznik
nr 3 do SWZ;
1.2 zorganizowanie i przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób, badań i odbiorów, w tym również zorganizowanie i udział w odbiorach przeprowadzanych przez instytucje zewnętrzne (np. Inspektor Nadzoru Budowlanego, Inspektor Sanitarny, Urząd Dozoru Technicznego itd.), w tym w szczególności zorganizowaniu i przeprowadzeniu procedury dopuszczenia do użytkowania przedmiotu umowy;
1.3 wykonanie w okresie rękojmi i gwarancji wszystkich czynności przewidzianych umową,
a w tym także udziału w przeglądach gwarancyjnych.
1.4 Zamawiający posiada pełne prawa do dysponowania kompletną dokumentacją projektową oraz posiada prawomocne pozwolenie na budowę dla przedmiotowej inwestycji.