Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Uddannelse — Dokumentation fra den europæiske undersøgelse af virksomheder for nye og begyndende risici (ESENER)
Sagsnr.: EUOSHA/2021/OP/D/SE/0136
II.1.2)Hoved-CPV-kode73000000 Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med dette udbud er levering af en rapport om uddannelsessektoren, hvori der udføres en dybdegående analyse af resultaterne de tre ESENER-bølger.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 60 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: