Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Postrojenje za ukapljivanje-recikliranje helija
Referentni broj: VV-06/2019
II.1.2)Glavna CPV oznaka42511200 Uređaji za ukapljivanje zraka ili drugih plinova
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je postrojenje za ukapljivanje/recikliranje helija, po grupama, Grupa I. Postrojenje za ukapljivanje helija, Grupa III. Transportne posude za tekući helij, Grupa V. Baterije za skladištenje plina helija pod tlakom, Grupa VI. Stacionarni spremnik za tekući dušik, Grupa VII. Sustav za hlađenje.