Usługi - 45928-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 028-045928
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju snookera Gdynia Open 2016 w terminie 26–28.2.2016 rokuw Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju snookera Gdynia Open 2016 w terminie 26–28.2.2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni podczas turnieju snookera Gdynia Open 2016, który odbędzie się w dniach 26–28 lutego 2016 roku w Hali Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8 polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Turnieju i umieszczeniu nazwy Gdynia w oficjalnej nazwie Turnieju „Gdynia Open 2016”, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę dla potrzeb Turnieju (np.: plakaty, bilety, programy, ulotki) oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z Turniejem, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych związanych z organizacją Turnieju wysyłanych drogą elektroniczną (newsletter) itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Turnieju organizowanego przez Wykonawcę w Hali Gdynia Arena w dniach 26–28 lutego 2016 roku polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy itp.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)