Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europese aanbesteding huren en onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van software en supplies.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30121300 Reproductiemachines
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s en repromachines van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50313000 Onderhoud en reparatie van reprografische machines
48773000 Printersoftware-faciliteiten
30232110 Laserprinters
30125110 Toner voor laserprinters/faxapparaten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
In het prijzenblad formulier C treft u de geraamde omvang aan.