Fornituri - 48108-2015
Uri l-lista b'inqas dettalji
l-Italja-Ispra: Provvista ta' ikel (ħobż, ikel magħmul mill-għaġina, ħut) għall-kantin taċ-Ċentru Konġunt għar-Riċerka f'Ispra VA, l-Italja
2015/S 029-048108
Avviż dwar kuntratt
Provvisti
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Provvista ta' ikel (ħobż, ikel magħmul mill-għaġina, ħut) għall-kantin taċ-Ċentru Konġunt għar-Riċerka f'Ispra VA, l-Italja.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni
Xiri
Kodiċi NUTS ITC41 Varese
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehim
Ftehim qafas b’diversi operaturi
Għadd tal-parteċipanti għall-ftehim qafas previst: 3
Tul ta' żmien tal-ftehim qafas
Tul ta' żmien f’xhur: 48
Valur totali stmat tax-xiri għat-tul ta' żmien kollu tal-ftehim qafas
Valur stmat mingħajr VAT:
Medda: bejn 1 050 000 u 1 150 000 EUR
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Il-Kummissjoni Ewropea tista' tikkonsidra d-dħul f'oqfsa ta' kuntratti multipli suċċessivi għax-xiri u l-kunsinna ta' ikel liċ-Ċentru Konġunt għar-Riċerka.
Il-kuntratt huwa magħmul minn 3 lottijiet:
— l-1 lott: ħobż u prodotti tal-ikel magħmula mill-għaġina,
— it-2 lott: prodotti tal-ikel magħmula mill-għaġina,
— it-3 lott: ħut frisk, iffriżat u fil-bottijiet.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)
15811000 Prodotti mill-ħobż, 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet, 03310000 Ħut, krostaċej u prodotti akkwatiċi
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażliet
Għażliet: le
Meddelande om upphandling
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen:
Leverans av livsmedel (bröd, bakverk, fisk) till Gemensamma forskningscentrumets matsal i Ispra VA, Italien
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförandeVaror
Köp
NUTS-kod ITC41 Varese
II.1.4)Information om ramavtalRamavtal med flera aktörer
Antal deltagare i det planerade ramavtalet: 3
Ramavtalets löptid
Antal månader: 48
Uppskattat totalt värde av upphandlingen för hela ramavtalets löptid
Uppskattat värde, exkl. moms:
Intervall: mellan 1 050 000 och 1 150 000 EUR
II.1.5)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Europeiska kommissionen kan komma att överväga att ingå successiva multipla ramavtal för inköp och leverans av livsmedel till Gemensamma forskningscentrumet i Ispra.
Kontraktet omfattar 3 delar:
— Del 1: bröd och bageriprodukter.
— Del 2: bakverk.
— Del 3: färsk, fryst och konserverad fisk.
II.1.6)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer)15811000 Brödprodukter, 15812000 Bakverk och kakor, 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
II.2)Upphandlingens mängd eller omfattning
II.2.1)Total mängd eller omfattning:
II.2.2)Information om optionerOption: nej