II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
Analyse og komparativ gennemgang af ligestillingsdataindsamlingspraksisser i EU.
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneTjenesteydelser
Tjenesteydelseskategori nr. 11: Managementkonsulentvirksomhed [6] og hermed beslægtede tjenesteydelser
Hovedleverings- eller hovedudførelsessted for bygge- eller anlægsarbejde, varer eller tjenesteydelser: i kontrahentens lokaler.
NUTS-kode
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Kortlægning af eksisterende retlige rammer og praksisser hvad angår ligestillingsdataindsamling i EU, opdatering af publikationen »Europæisk håndbog om ligestillingsdata« og udarbejdelse af en rapport »Sammenlignende gennemgang af ligestillingsdataindsamling i EU-medlemsstaterne«.
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)79315000 Socialforskning, 98200000 Rådgivning om ligestillingsspørgsmål, 79311000 Rundspørger, 73210000 Konsulentvirksomhed inden for forskning
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
II iedaļa: Līguma priekšmets
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Analīze un salīdzinošs pārskats par līdztiesības datu vākšanas praksi ES.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 11: Vadības konsultāciju pakalpojumi [6] un saistītie pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Pašreizējās situācijas apzināšana saistībā ar līdztiesības datu vākšanas esošo tiesisko regulējumu un praksi ES, izdevuma "Eiropas līdztiesības datu rokasgrāmata" aktualizēšana, ziņojuma "Salīdzinošs pārskats par līdztiesības datu vākšanu ES dalībvalstīs" sagatavošana.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)79315000 Sociālo pētījumu pakalpojumi, 98200000 Konsultāciju pakalpojumi par iespēju vienlīdzību, 79311000 Aptaujas pakalpojumi, 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē