Usluge - 48856-2023
Hrvatska-Split: Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
2023/S 018-048856
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA NA PODRUČJU SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE (2 GRUPE)
Referentni broj: EVV 5/23
II.1.2)Glavna CPV oznaka
60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 222 547.20 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
OŠ 1.LISTOPADA 1942., ČIŠLA
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
PRIJEVOZ UČENIKA OŠ 1.LISTOPADA 1942., ČIŠLA
OŠ KRALJA ZVONIMIRA, SOLIN
Grupa br.: 2
PRIJEVOZ UČENIKA OŠ KRALJA ZVONIMIRA, SOLIN