Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Fiksētās telefonijas pakalpojumi
Atsauces numurs: JRC/IPR/2020/OP/0003
II.1.2)Galvenās CPV kods64211100 Vietējie telefonu pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Starptautiska un valsts mēroga balss telesakari, izmantojot fiksētos tālruņus un mobilos tālruņus, arī analogas un ISDN (pamatātruma saskarnes (basic rate interface – BRI)) pilsētu līnijas ārkārtas gadījumiem, kā arī SHDSL datu līniju ar 4G dublējumu ārējas infrastruktūras savienošanai
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 320 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)64211100 Vietējie telefonu pakalpojumi
64211200 Starptautiskie telefonu pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: