Бeлгия-Брюксел: Застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност за членове, делегати на Консултативната комисия по индустриални промени (CCMI), техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет (ЕИСК)
2020/S 023-050156
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност за членове, делегати на Консултативната комисия по индустриални промени (CCMI), техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет (ЕИСК)
Референтен номер: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Основен CPV код66512000 Застраховки „Злополука“ и „Заболяване“
II.1.4)Кратко описание:
Сключване на договор, за да се възползва от застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност. Това ще предостави на застрахованите страни, при изпълнението на техните задължения, пълно покритие за дните, през които те присъстват на заседания или мероприятия на ЕИСК, включително при свързаните пътувания. Тази застрахователна полица ще обхване членовете, делегатите на Консултативната комисия по индустриални промени, техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е от 2 части: застраховка за подпомагане и застраховка живот и инвалидност.
Броят на заседателните дни е посочен в точка 2.2 от тръжните спецификации.
Belgie-Brusel: Pojištění asistenčních služeb a životní pojištění a pojištění invalidity pro členy, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), zástupce a odborníky EHSV
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pojištění asistenčních služeb a životní pojištění a pojištění invalidity pro členy, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), zástupce a odborníky EHSV
Spisové číslo: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Hlavní kód CPV66512000 Úrazové a nemocenské pojištění
II.1.4)Stručný popis:
Uzavření smlouvy s cílem pokrýt pojištění asistenčních služeb a životní / invalidní pojištění. To pojištěným stranám zajistí plné pojistné krytí při výkonu svých povinností ve dnech, kdy se zúčastní jednání či akcí EHSV, včetně veškerých zahrnutých cest. Pojištění se bude vztahovat na: členy EHSV, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), jejich zastupující členy a odborníky EHSV.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Zakázka zahrnuje 2 složky: pojištění asistenčních služeb a životní pojištění a pojištění invalidity.
Počet dnů jednání je uveden v bodě 2.2 zadávacích podmínek.
Bélgica-Bruselas: Póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez a favor de los miembros, delegados de la CCMI, suplentes y expertos del CESE
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez a favor de los miembros, delegados de la CCMI, suplentes y expertos del CESE
Número de referencia: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Código CPV principal66512000 Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad
II.1.4)Breve descripción:
Celebración de un contrato con el fin de beneficiarse de una póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez prestando a los asegurados, en el marco de sus funciones, una cobertura completa para sus jornadas de participación en reuniones o eventos del CESE y los viajes asociados. La póliza de seguros tendrá como beneficiarios los miembros del CESE, los delegados del CCMI, sus miembros suplentes y los expertos del CESE.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
El contrato incluye 2 componentes: seguro de asistencia y seguro de vida e invalidez.
El número de días de reunión se menciona en el punto 2.2 del pliego de condiciones.
Belgija-Bruxelles: Polica osiguranja za pomoć i životno/invalidsko osiguranje u korist članova, delegata CCMI-ja, zamjenika i stručnjaka EGSO-a
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Polica osiguranja za pomoć i životno/invalidsko osiguranje u korist članova, delegata CCMI-ja, zamjenika i stručnjaka EGSO-a
Referentni broj: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Glavna CPV oznaka66512000 Usluge osiguranja od nezgode i usluge zdravstvenog osiguranja
II.1.4)Kratak opis:
Sklapanje ugovora kako bi bio pokriven policom za pomoć i životno osiguranje/osiguranje u slučaju invaliditeta. Na taj način će se osiguranim stranama, u obnašanju njihovih dužnosti, pružiti puno pokriće osiguranjem na dane kad prisustvuju sastancima ili događanjima EGSO-a, uključujući sva putovanja koja su time uključena. Policom će osiguranja biti pokriveni: članovi EGSO-a, predstavnici CCMI-ja, zamjenici članova i stručnjaci EGSO-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Ugovor obuhvaća 2 komponente: osiguranje za pomoć i životno/invalidsko osiguranje.
Broj dana sastanka naveden je u točki 2.2 uputa za nadmetanje.
Belgium-Brüsszel: Életbiztosítási és rokkantsági biztosítási kötvény az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának tagjai, megbízottjai és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértői és helyettesei számára
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Életbiztosítási és rokkantsági biztosítási kötvény az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának tagjai, megbízottjai és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértői és helyettesei számára
Hivatkozási szám: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Fő CPV-kód66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés megkötése segítségnyújtási és életbiztosítási/rokkantsági biztosítási kötvény általi fedezetre irányulóan. Ez a biztosított feleknek feladataik teljesítése során teljes biztosítási fedezetet nyújt azokra a napokra, amikor az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság értekezletein, illetve rendezvényein vesznek részt, ideértve az utazást is. A biztosítási kötvény az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság tagjaira, az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának megbízottjaira, azok helyetteseire és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértőire terjed ki.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A szerződés 2 összetevőből áll: segítségnyújtási biztosítás, valamint rokkantsági és életbiztosítás.
A megbeszélés napjait a pályázati dokumentáció 2.2. pontja részletezi.
Belgija-Briuselis: Pagalbos ir gyvybės bei (arba) invalidumo draudimo polisas, kuriuo draudžiami Pramonės permainų konsultacinės komisijos (CCMI) nariai, delegatai, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) ekspertai ir pavaduotojai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pagalbos ir gyvybės bei (arba) invalidumo draudimo polisas, kuriuo draudžiami Pramonės permainų konsultacinės komisijos (CCMI) nariai, delegatai, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) ekspertai ir pavaduotojai
Nuorodos numeris: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas66512000 Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sudarymas preliminariosios sutarties, kuria siekiama, kad asmenims būtų teikiama pagalba ir gyvybės ir (arba) invalidumo draudimas. Taip apdraustosioms šalims bus teikiamas draudimas joms vykdant savo veiklą, t. y. visomis dienomis, kai jos lankosi EESRK susitikimuose ar renginiuose, įskaitant bet kokį keliavimą. Šiuo draudimo polisu bus apdrausti: Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) nariai, Pramonės permainų konsultacinės komisijos (CCMI), delegatai, jų pavaduotojai ir EESRK ekspertai.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Sutartyje yra 2 komponentai: pagalbos draudimas ir gyvybės bei invalidumo draudimas.
Susirinkimo trukmė dienomis nurodyta specifikacijų 2.2 punkte.
België-Brussel: Polis voor een bijstands- en levens-/invaliditeitsverzekering ten behoeve van de leden en afgevaardigden van de adviescommissie Industriële Reconversie, hun plaatsvervangers en deskundigen van het EESC
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Polis voor een bijstands- en levens-/invaliditeitsverzekering ten behoeve van de leden en afgevaardigden van de adviescommissie Industriële Reconversie, hun plaatsvervangers en deskundigen van het EESC
Referentienummer: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
Sluiten van een overeenkomst om een polis voor een bijstands- en levens-/invaliditeitsverzekering ter beschikking te stellen van de verzekerden, in het kader van hun functies, met een volledige dekking op dagen dat zij deelnemen aan vergaderingen of evenementen van het EESC en tijdens hiermee samenhangende reizen. De doelgroep van de verzekeringspolis bestaat uit: de leden van het EESC, de afgevaardigden van de adviescommissie Industriële Reconversie, hun plaatsvervangers en deskundigen van het EESC.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat 2 luiken: een bijstandsverzekering en een levens- en invaliditeitsverzekering.
Het aantal vergaderdagen is vermeld in punt 2.2) van de aanbestedingsstukken.