С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 51335-2022
България-Русе: Камионетки (пикапи)
2022/S 021-051335
Обявление за поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на фабрично нов пикап
II.1.2)Основен CPV код
34131000 Камионетки (пикапи)
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на фабрично нов пикап при следните минимални изисквания:
Обем на двигателя – не по малко от 2 200 см3 – дизел Максимална мощност - не по малко от 150 к.с.
Гориво - дизел
Максимален въртящ момент – не по малко от 400 Nm
Трансмисия – 6 степенна механична
Предаване – 4x4
Комбиниран разход – до 10 л. на 100 км.
Екологична норма – Euro 6
Кабина - двойна
Обща дължина – над 5 300 мм.
Обща широчина до 2100 мм.
Междуосие – над 3000 мм.
Пътен просвет – над 220 мм.
Пълната информация се съдържа в техническата спецификация
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 56 233.33 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обща дължина – над 5 300 мм.
Система за управление динамичната устойчивост на автомобила
Разпределение на спирачното усилие и спирачен асистент
Активен контрол на сцеплението
Антиблокираща система
Клетка предпазваща купето от деформации
Асистент за потегляне по наклон
Автоматични халогенни фарове с автоматични дневни светлини
Фарове за мъгла
Електрически регулируеми странични огледала
Система за намаляване на поднасяне при теглене на ремарке
Система контролираща потъването и изправянето при рязко спиране и потегляне, както и при неравности на пътя
Допълнителна защита на ходовата част и резервоара
Вана за товарното отделение
Защитна кора на вратата на товарното отделение
Странични степенки
Централно заключване на вратите с дистанционно
Заключване на вратата на товарното отделение
Мигачи интегрирани в страничните огледала
Подсилено окачване
Блокиране на задния диференциал
LED задни стоп светлини
Радио/CD система с Bluetooth
Мултифункционален LCD дисплей в приборното табло
Борд компютър
Климатик
Резервно колело в пълен размер
Кандидатът да е официален представител на марката с която кандидатства;
Кандидатът да притежава или да има сключен договор с лицензиран сервиз в гр. Русе за поддръжка на автомобила, с който кандидатства;
Автомобилът да бъде произведен през или след 2021 г.
Изпълнителят трябва да извърши следните дейности:
1. Доставка на фабрично нов пикап
Изпълнителят извършва доставка на пикапа до гр. Русе
След доставката се подписва приемо-предавателен протокол между изпълнителя и възложителя. Изпълнителят изготвя проект на приемо-предавателен протокол преди извършване на доставките и го съгласува с Възложителя.
2. Гаранционно обслужване
2.1. Гаранция от минимум 3 години или 100 000 км.
2.2. В гаранционния срок изпълнителят отстранява изцяло за своя сметка и в определен срок възникнали повреди/дефекти, вкл. доставка на необходимите части и материали, както и сервизно обслужване на автомобила.