Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bemensing van de DigiHulplijn
Referentienummer: 1407
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79510000 Telefoonbeantwoordingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Beeld & Geluid is voornemens om door middel van een Europese aanbesteding één partij voor de bemensing van de DigiHulplijn ten behoeve van het project de Alliantie Digitaal Samenleven te contracteren. Het gaat hierbij om een aantal Agents die de telefoon aannemen en eventueel doorverbinden/doorverwijzen naar de getrainde vrijwilligers, de website, de lokale bibliotheek, IDO-punten, maatschappelijke organisaties, et cetera.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79342300 Dienstverlening voor klanten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt over vier jaar circa €750.000,- exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.