II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava zdravil, medicinskih pripomočkov, kozmetike in prehranskih dopolnil za potrebe LL Grosist d.o.o. za obdobje 48 mesecev
II.1.2)Glavna koda CPV33600000 Farmacevtski proizvodi
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33600000 Farmacevtski proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila:
Dobava blaga v sklopu, kot izhaja iz popisa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 6
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 7
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 15
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 16
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 17
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 18
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 19
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 20
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 21
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 22
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 23
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 24
Dobava blaga v popisu sklopa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 25
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 26
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 27
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 28
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 29
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33700000 Izdelki za osebno nego
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 30
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 31
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 32
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 33
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 34
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 35
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 36
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 37
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 38
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 39
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 40
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 41
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 42
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 43
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 44
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 45
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 46
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 47
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 48