Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Υπηρεσίες - 51776-2023
Ελλάδα-Μυτιλήνη: Γεωργικές υπηρεσίες
2023/S 020-051776
Προκήρυξη σύμβασης
Υπηρεσίες
Νομική βάση:
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών για τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδέντρων, στα πλαίσια του προγράμματος συλλογικής καταπολέμησης του Δάκου της ελιάς ετών 2023, 2024, 2025 στην Π.Ε. Λέσβου
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
77100000 Γεωργικές υπηρεσίες
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η Παροχή υπηρεσιών για τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδέντρων, στα πλαίσια του προγράμματος συλλογικής καταπολέμησης του Δάκου της ελιάς ετών 2023, 2024 και 2025 στην Π.Ε. Λέσβου.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 3 164 868.10 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Παροχή υπηρεσιών για τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδέντρων, στα πλαίσια του προγράμματος συλλογικής καταπολέμησης του Δάκου της ελιάς ετών 2023, 2024, 2025 στην Π.Ε. Λέσβου.
Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 3.164.868,10 € μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 9 % (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 3.449.706,23 €). Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε ορίζεται σε τρία έτη (2023, 2024 και 2025).