Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 51882-2023
Magyarország-Budapest: Villamos energia
2023/S 020-051882
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MTVA villamosenergia beszerzés - 2023/2024
Hivatkozási szám: EKR000054692023
II.1.2)Fő CPV-kód
09310000 Villamos energia
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az MSZ EN 50160:2011 és az MSZ 1:2002 szabványok előírásainak megfelelő villamos energia beszerzése az MTVA csatlakozási pontjai részére kereskedelmi szerződés keretében, fogyasztói menetrend-adás nélkül a 2023. április 01. és 2024. március 31. közötti időszakra.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A közbeszerzés tárgya: összességében 11,123 GWh szabványos minőségű (MSZ EN 50160:2011 és az MSZ 1:2002 szabványok előírásainak megfelelő) villamos energia beszerzése az MTVA csatlakozási pontjai részére kereskedelmi szerződés keretében, fogyasztói menetrend-adás nélkül a 2023. április 01. - 2024. március 31. közötti időszakra.
A szerződés időtartama alatt a villamos energia mennyisége az itt meghatározott teljes mennyiségtől pozitív irányban, + 40 %-ban eltérhet (opció) azzal, hogy a 1711/2015. (X.5.) kormányhatározat alapján a fogyasztási pontok a szerződéskötésig és/vagy a szerződéses időszak alatt változhatnak, amelyre figyelemmel Ajánlatkérő fenntartja a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerint a szerződés módosításának lehetőségét, azzal, hogy az ajánlati felhívásban szereplő főmennyiség (15,572 GWh) a csatlakozási pontok változásával arányosan változhat.
Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy abban az esetben, ha az összes, feladatellátásához nem szükséges állami tulajdonú ingatlan tulajdonosi joggyakorlásának visszaadása a 1711/2015. (X.5.) kormányhatározat alapján lezárul - akár az eljárás menete közben is - úgy a teljes mennyiség a 12 hónapra vetítve 9,796 GWh (+ 40 %, opció)-ra módosulhat.
A nyertes ajánlattevőnek a szerződés teljesítésének időtartama alatt biztosítania kell egy fő, közvetlenül elérhető kiemelt kapcsolattartót az Ajánlatkérő részére azzal, hogy az ajánlatában nyilatkoznia kell a kapcsolattartó személy bevonásáról.
Az árubeszerzés teljesítésével összefüggő részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.