Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
„Nákup elektrickej energie pre StVPS, a.s. Banská Bystrica a PVPS, a.s. Poprad 2023 -24“
Referenčné číslo: 177/2022/GR/VO
II.1.2)Hlavný kód CPV09310000 Elektrická energia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky s názvom Nákup elektrickej energie pre StVPS a.s. Banská Bystrica a PVPS a.s. Poprad 2023-24 je dodávka elektrickej energie vrátane zabezpečenia distribúcie do jednotlivých odberných miest pre Stredoslovenskú vodárenskú prevádzkovú spoločnosť a.s. Banská Bystrica (StVPS) a Podtatranskú vodárenskú prevádzkovú spoločnosť, a.s. Poprad a.s. Poprad (PVPS) vrátane zodpovednosti za odchýlku
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
p.č.spoločnosťMWh/rok
1.StVPS a.s.53 750
2.PVPS a.s.25 440
Spolu79 190