Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
VILNIAUS MIESTO VANDENTIEKIO TINKLO HIDRAULINIO MODELIAVIMO INFORMACINĖS SISTEMOS SUKŪRIMO IR ĮDIEGIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
II.1.2)Código CPV principal72262000 Servicios de desarrollo de software
II.1.4)Breve descripción:
I. Vilniaus miesto vandentiekio tinklo hidraulinio modeliavimo informacinės sistemos (HMIS) sukūrimo ir įdiegimo paslauga, susidedanti iš:
1. HMIS diegimo paslaugų;
2. HMIS priežiūros paslaugų;
3. HMIS vystymo paslaugų.
II. Vilniaus miesto vandentiekio tinklo suskirstymo vandens tiekimo ir vartojimo teritorijomis paslaugų.