Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 51922-2023
Polska-Włocławek: Pojazdy silnikowe
2023/S 020-051922
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka bezpylna dwukomorowa dla PGK Saniko sp. z o.o. we Włocławku
Numer referencyjny: BZ.ZP.01/18/01/23
II.1.2)Główny kod CPV
34100000 Pojazdy silnikowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka bezpylna z zabudową dwukomorową, przeznaczoną do odbioru selektywnie zebranych odpadów komunalnych z dwoma niezależnymi urządzeniami zasypowymi tylnymi i dwoma niezależnie pracującymi odwłokami, z funkcją kompaktującą, na podwoziu trzyosiowym,
o pojemności skrzyni ładunkowej min. 21 m3 max. 23 m3, przystosowaną do opróżniania pojemników o pojemności od 60 l do 1100 l, w ilości 1 szt.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
34144510 Pojazdy do transportu odpadów
34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka bezpylna z zabudową dwukomorową, przeznaczoną do odbioru selektywnie zebranych odpadów komunalnych z dwoma niezależnymi urządzeniami zasypowymi tylnymi i dwoma niezależnie pracującymi odwłokami, z funkcją kompaktującą, na podwoziu trzyosiowym,
o pojemności skrzyni ładunkowej min. 21 m3 max. 23 m3, przystosowaną do opróżniania pojemników o pojemności od 60 l do 1100 l, w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w rozdziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia
przedmiotowego postępowania.