Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Darbuotojų savanoriško sveikatos draudimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas66512200 Sveikatos draudimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Darbuotojų savanoriško sveikatos draudimo paslaugos
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)66512200 Sveikatos draudimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Darbuotojų savanoriško sveikatos draudimo paslaugos. Detalus pirkimo objekto aprašymas ir numatomas kiekis (apimtys) pateikiamas Pirkimo dokumentuose.