Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Apšvietimo įrangos studijoms pirkimas
II.1.2)Main CPV code31524000 Ceiling or wall light fittings
II.1.4)Short description:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti apšvietimo įrangą studijoms. Pirkimas skaidomas į 3 dalis:
1 pirkimo dalis – apšvietimo įranga žinių studijai
2 pirkimo dalis – apšvietimo įranga 1 įrašų studijai
3 pirkimo dalis – apšvietimo įranga 6 įrašų studijai
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31524000 Ceiling or wall light fittings
II.2.4)Description of the procurement:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti apšvietimo įrangą žinių studijai. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (techninės charakteristikos/savybės, prekių kiekiai, tiekimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.
Lot No: 2
Perkančioji organizacija ketina įsigyti apšvietimo įrangą 1 įrašų studijai. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (techninės charakteristikos/savybės, prekių kiekiai, tiekimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.
Lot No: 3
Perkančioji organizacija ketina įsigyti apšvietimo įrangą 6 įrašų studijai. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (techninės charakteristikos/savybės, prekių kiekiai, tiekimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.