Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 52044-2023
Submission deadline has been amended by:  121513-2023
Česko-Praha: Informační systémy nebo technologické strategické revize a plánování
2023/S 020-052044
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Analýza datových potřeb justice
Spisové číslo: MSP 25/2022-OPR-Z
II.1.2)Hlavní kód CPV
72222000 Informační systémy nebo technologické strategické revize a plánování
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování datové analýzy (podrobná identifikace procesů, zákonných povinností, předchozích projektů a existujících zdrojů dat), vytvoření koncepce využití a publikace dat justice včetně dopadů na organizaci a zadání věcné a technické specifikace veřejné zakázky pro vytvoření datového skladu justice odpovídající této koncepci. Dále bude součástí konzultační služba při realizaci předmětu veřejné zakázky, která bude součástí ceny.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: