Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 52088-2023
Magyarország-Budapest: Orvosi felszerelések
2023/S 020-052088
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Orvosi eszközök beszerzése (EBP egynapos sebészet)
Hivatkozási szám: EKR000015442023
II.1.2)Fő CPV-kód
33100000 Orvosi felszerelések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi szerződés orvosi műszerek és eszközök beszerzésére az Egészséges Budapest Program keretében.
Részekre történő ajánlattétel a következő részekre lehetséges:
1. rész: Hysteroscop
2. rész: Csontsebészeti fúrómotor
3. rész: Szemészeti eszközök
Kizárólag új (korábban még üzembe nem helyezett) eszközök ajánlhatók.
Az eszközökre minimum 12 hónap garancia (jótállás) vállalása szükséges. A jótállás vállalt időtartamára az értékelési szempont részeként kell vállalást tenni a Felolvasólapon.
A közbeszerzés a Magyar Kormány (Emberi Erőforrások Minisztériuma) támogatásával, az Egészséges Budapest Program részeként valósul meg.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Hysteroscop
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1 db komplett bipoláris hystero-resectoscope összeállítás
1 db hysteroscope összeállítás
Az eladói kötelezettségek magukban foglalják az ajánlott berendezések leszállítását és üzembe helyezését, valamint betanítását.
Csontsebészeti fúrómotor
Rész száma: 2
1 db csontsebészeti fúrómotor
Szemészeti eszközök
Rész száma: 3
- 300 db Hidrofób akrilát, egytestű, aszférikus monofokális hátsócsarnoki műlencse lencsetokba való beültetéshez
- 60 db Hidrofil akrilát, egytestű, aszférikus monofokális tórikus hátsócsarnoki műlencse lencsetokba való beültetéshez
- 360 db Műtéti szett szürkehályog műtétekhez
- 1 db szemészeti operációs szék
Az eladói kötelezettségek magukban foglalják az ajánlott berendezések leszállítását átadását.