II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve izvajanja nalog imenovanih zdravnikov, zdravnikov članov zdravstvene komisije in zdravnikov izvedencev.
Referenčna številka dokumenta: OIJN-SKU-ZDR-17-003/23-S
II.1.2)Glavna koda CPV75122000 Upravne storitve v zdravstvu
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila so upravne in svetovalne storitve zdravnikov za potrebe ZZZS v letih 2023-2024, in sicer storitve izvajanja nalog imenovanega zdravnika iz 81. člena Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju (Uradni list RS, št. 72/06 z vsemi nadaljnjimi spremembami, v nadaljevanju tudi kot: »ZZVZZ«), izvajanja nalog zdravnika - člana zdravstvene komisije iz 82. člena ZZVZZ, izvajanje nalog zdravnika izvedenca iz 258. člena Pravila obveznega zdravstvenega zavarovanja (Uradni list RS, št.79/94 z vsemi nadaljnjimi spremembami, v nadaljevanju tudi kot: »Pravila OZZ«), ki poda izvedensko mnenje na zahtevo uradne osebe ZZZS, ko ta odloča na podlagi 81., 82. ali 84. člena ZZVZZ ali v primeru
izjemnih odobritev na podlagi tretjega odstavka 259. člena Pravila OZZ.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
OE Novo mesto, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV75122000 Upravne storitve v zdravstvu
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila so upravne in svetovalne storitve zdravnikov za potrebe ZZZS v letih 2023-2024, in sicer storitve izvajanja nalog imenovanega zdravnika iz 81. člena Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju (Uradni list RS, št. 72/06 z vsemi nadaljnjimi spremembami, v nadaljevanju tudi kot: »ZZVZZ«), izvajanje nalog zdravnika izvedenca iz 258. člena Pravila obveznega zdravstvenega zavarovanja (Uradni list RS, št. 79/94 z vsemi nadaljnjimi spremembami, v nadaljevanju tudi kot: »Pravila OZZ«), ki poda izvedensko mnenje na zahtevo uradne osebe ZZZS, ko ta odloča na podlagi 81., 82. ali 84. člena ZZVZZ ali v primeru izjemnih odobritev na podlagi tretjega odstavka 259. člena Pravila OZZ.
ZZZS OE Koper, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 2
OE Murska Sobota, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 3
OE Celje, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 4
OE Kranj, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 5
OE Ljubljana, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 6
OE Krško, naloge imenovanega zdravnika in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 7
Direkcija POPMP, naloge zdravnika-člana zdrav. komisije in zdravnika izvedenca
Št. sklopa: 8
Predmet javnega naročila so upravne in svetovalne storitve zdravnikov za potrebe ZZZS v letih 2023-2024, in sicer storitve izvajanja zdravnika - člana zdravstvene komisije iz 82. člena ZZVZZ, izvajanje nalog zdravnika izvedenca iz 258. člena Pravila obveznega zdravstvenega zavarovanja (Uradni list RS, št. 79/94 z vsemi nadaljnjimi spremembami, v nadaljevanju tudi kot: »Pravila OZZ«), ki poda izvedensko mnenje na zahtevo uradne osebe ZZZS, ko ta odloča na podlagi 81., 82. ali 84. člena ZZVZZ ali v primeru izjemnih odobritev na podlagi tretjega odstavka 259. člena Pravila OZZ.