Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 52112-2023
Polska-Warszawa: Osprzęt do przewodów rurowych
2023/S 020-052112
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa kompensatorów gumowych instalacji pomp cyrkulacyjnych, zabudowanych na instalacji IMOS w PGE Energia Ciepła SA Oddział Wybrzeże
Numer referencyjny: POST/PEC/PEC/ZWS/01385/2022
II.1.2)Główny kod CPV
44163200 Osprzęt do przewodów rurowych
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa kompensatorów gumowych instalacji pomp cyrkulacyjnych, zabudowanych na instalacji IMOS w PGE Energia Ciepła SA Oddział Wybrzeże.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: