С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 52142-2023
Submission deadline has been amended by:  98147-2023
България-Варна: Телевизионно и аудиовизуално оборудване
2023/S 020-052142
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на апаратура за обработка, предаване и съхранение на аудио и видео материали за нуждите на телевизия MU-Vi.tv по три обособени позиции
Референтен номер: 2023-005
II.1.2)Основен CPV код
32320000 Телевизионно и аудиовизуално оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител/и за извършване на доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на апаратура за обработка, предаване и съхранение на аудио и видео материали, за нуждите на телевизия MU-Vi.tv към Медицински университет - Варна, разделен на три обособени позиции, както следва:
ОП №1 Система за излъчване на телевизионна програма и видео оборудване, общо количество - 10 броя, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.1);
ОП №2 Специализирана апаратура за видеомонтаж, общо количество – 1 брой, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.2);
ОП №3 Устройство за съхранение и резервиране на сурови видео материали и готова продукция, общо количество – 1брой, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.3).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 150 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Система за излъчване на телевизионна програма и видео оборудване
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на система за излъчване на телевизионна програма и видео оборудване, общо количество - 10 броя, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.1)
Специализирана апаратура за видеомонтаж
Обособена позиция №: 2
Доставка на специализирана апаратура за видеомонтаж, общо количество – 1 брой, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.2)
Устройство за съхранение и резервиране на сурови видео материали и готова продукция
Обособена позиция №: 3
Доставка на устройство за съхранение и резервиране на сурови видео материали и готова продукция, общо количество – 1брой, съгласно приложена техническа спецификация за обособената позиция (Приложение №1.3).