Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 52147-2023
Česko-Praha: Chromatografy
2023/S 020-052147
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Alesund - Pořízení laboratorní analytické techniky pro analýzu mikropolutantů ve vzorcích vod
II.1.2)Hlavní kód CPV
38432200 Chromatografy
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu 1 ks analytického přístroje „kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem s vysokým rozlišením (LC-QQQ-HRMS), včetně hardware a software pro řízení systému a zpracování dat a dalšího příslušenství, a dále dodávka, instalace a uvedení do provozu zařízení pro účinnou automatickou prekoncentrační techniku na principu extrakce na pevné fázi (SPE) umožňující velký objem nástřiku vzorku
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 19 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu 1 ks analytického přístroje „kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem s vysokým rozlišením (LC-QQQ-HRMS), včetně hardware a software pro řízení systému a zpracování dat a dalšího příslušenství, a dále dodávka, instalace a uvedení do provozu zařízení pro účinnou automatickou prekoncentrační techniku na principu extrakce na pevné fázi (SPE) umožňující velký objem nástřik vzorku.